KONST / Litografier / Färglitografi 12486040
nr 1248 6040
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Vettar. Signerad, daterad -85,175/190. Motivet: 47x73
Kondition: skadat glas
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:54:51
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz